گزارش تصویری (27/10/90)

آخرین روز دانشگاه توی ترم اول مصادف شد با قال گذاشتن یه سری افراد توسط یه سری افراد دیگه.جالب این که همه اون سری افراد دوم می دونستن امتحان آخر توی کمالوند برگزار می شه ولی خوب به هیچ کس نگفته بودن.ولی اون سری افراد اول هم که دیدن موقعیتی هستش که پیش اومده ونمی شه کاریش کرد ازش استفاده کردن وچندتا عکس یادگاری گرفتن که توی این پست به شکل گزارش تصویری گذاشتمش. البته چند روز بعد که برف خیلی قشنگی توی خرم آباد اومد بعضی از بچه های الاف مثل من رفتیم وهم برف بازی کردیم توی دانشگاه ،هم آدم برفی که چه عرض کنم کامپیوتر برفی  جالبی درست کردیم  که به زودی اون عکس ها هم در وبلاگ گذاشته می شه. گرچه خود من دوست داشتم که توی این عکس ها هردو سری افراد با هم باشیم ولی خوب فعلا به هر دلیلی نشده.ما همکلاسیم و نباید به سری افراد مختلف تقسیم بشیم .موفقیت هرکدوممون با هم وشکست هامون هم باید با هم باشه. این رویه یعنی گذاشتن عکس هایی هر چند وقت یک بار در وبلاگ سعی می شه ادامه پیدا کنه که امیدوارم دفعات بعد همه سری افراد به شکل واحد و به صورت یک سری افراد اونم به اسم بچه های نرم افزار 90 باشه.(واااای خسته شدم بس که گفتم یه سری افراد)!!!

 

*دانشگاه علوم پایه (صبح)

 

*همچنان منتظر اتوبوس

*وبالاخره اتوبوس رسید...

 

 

 

*جلسه امتحان آزمایشگاه

 

 

*بچه ها هم که معلومه خوب امتحان دادنچشمک

*علوم پایه (بعداز ظهر)

 

 

 

که البته بعدشم رفتیم سینما که یادمون رفت عکس بگیریم.فیلمشم چنگی به دل نزد . (بین خودمون بمونه خیلی فیلمش مزخرف بود)

*البته این عکس ها مال دوربین منه بچه های دیگه هم اگه عکس گرفته باشن اونا هم توی این پست گذاشته می شن.

/ 3 نظر / 154 بازدید
جاوید حق یابی

دوستان نویسنده توجه کنند که اگه مطلبی رو توی وبلاگ منتشر کردن ومطلبشون حذف شد حتما دلیلی داشته . لطف کنید در محتوای مطالبی که می دین دقت کنید.چون که ممکنه به خاطر یه مطلب ساده وهیجانی وبلاگی که متعلق به کل کلاسه فیلتر بشه.دوست عزیزی که امروز مطلبش حذف شد چندین بار دیگه هم از این نوع مطالب داده بودن و لطف کنن دقت کنن توی پست های بعدی که می دن.

salam bacheha.kasi midune age alamate blutooth az zir menue navar start bere chetor mishe 2bare baresh gardund?mamnun misham age rahnamaim konid[اوه][عجله][زودباش]

روزبهانی

عکسای قشنگی انداختین ولی باید ترم بعد عکسایی داشته باشیم که همه ی بچه های کلاس باشن[لبخند]